Hakkımızda

            Sarıca Alüminyum San. Ve Tic. A.Ş. ilk faaliyetlerine 1978 yılında başlamıştır. Dünya genelinde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ve yenilikler doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen ve yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerle birlikte bu günlere gelen firmamız gerçekleştirdiği işlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kendisine bu sektörde saygın bir yer edinmiştir.

            Titiz, hassas ve özverili çalışan yönetici ve teknik kadrolarımızla kurulduğumuz ilk günden bu günlere kadar yurt içi ve yurt dışında birçok projeye başarı ile imza atmış bulunmaktayız.

            Her gün gelişen teknolojiyi takip ederek kendimize ait 4000m2 kapalı alan ve 4000m2 açık alanı bulunan tesislerimizde her biri alanında tecrübeli 150’yi aşkın personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

            Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak “Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır.” Sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı belirtir, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,

SARICA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş.

 

MİSYONUMUZ: Gerçekleştirdiğimiz projelerin başarısı ve kalitesiyle adımızdan söz ettirerek bu kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden kendimizi sürekli geliştirerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerimizi sürdürmek.

 

VİZYONUMUZ: Mevcut iş disiplinimizi ve kalite politikamızı koruyarak ve günümüz şartlarının getirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerimize başarılı bir şekilde hizmet etmek.